Kontakta Sponsorkonsulterna

Vi hjälper er ta fram pengarna till klubben!
Sätt bollen i rullning och kontakta oss redan idag, så hjälper vi er hela vägen till mål.

Andreas Guerini

VD
andreas@sponsorkonsulterna.se

Per Westrup

HR / Marknadschef
per.westrup@tm-media.se

Tobias Söderberg

Säljare
tobias@sponsorkonsulterna.se

Roger Asp

Säljare
roger@sponsorkonsulterna.se

Micke Olsson

Säljare
micke.olsson@sponsorkonsulterna.se

Thom Eriksson

Säljare
thom@sponsorkonsulterna.se

Staffan Hesselbäck

Säljare
staffan@sponsorkonsulterna.se

Göran Johansson

Säljare
goran@sponsorkonsulterna.se

Vill du veta mer om vad vi kan göra för er förening eller klubb?

Kontakta oss och berätta mer om er verksamhet, så berättar vi om hur Sponsorkonsulterna kan hjälpa er klubb eller förening till nya höjder genom sponsor- och reklamhjälp.

Effektiv och kreativ sponsorförsäljning

Lång erfarenhet åt svenska elitidrottsklubbar

Känn dig trygg som kund - med färdiga och säljbara koncept

Kontakta Sponsorkonsulterna

Telefon: 021-421 20 90
E-post: andreas@sponsorkonsulterna.se